Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Xwięcej o inwestycji:
www.gorczynska46.pl
 
Budowa apartamentowca mieszczącego 113 lokali mieszkalnych oraz 2 lokale użytkowe, rozpoczęła się we wrześniu 2010 roku. Budowę zakończono w listopadzie 2012 roku.

Generalnym wykonawcą była poznańska firma PTB Nickel.

Nowoczesny budynek z rzadkimi dla poznańskiego rynku funkcjonalnościami, takimi jak żłobek i przedszkole z własnym placem zabaw na parterze budynku czy przestrzenie wspólne na potrzeby mieszkańców, wyróżniają tę inwestycję na tle innych.

Budynek jest usytuowany na terenach już zagospodarowanych, gdzie nie przewiduje się dalszej zabudowy w sąsiedztwie.

W budynku znajdują się mieszkania o dużej rozpiętości metrażu (od dwupokojowych od 43m2 do pięciopokojowych do 144m2), tak, aby dopasować je do potrzeb każdego Nabywcy.

Większość mieszkań posiada taras, balkon lub loggię. Do mieszkań parterowych przynależą ogródki.

W części podziemnej znajduje się dwukondygnacyjny garaż z miejscami postojowymi. Na minusowych poziomach zlokalizowane zostały również komórki lokatorskie.

Budynek z założenia miał być przede wszystkim funkcjonalny. Poza ułatwieniami dla osób niepełnosprawnych w budynku znajduje się żłobek i przedszkole.

W budynku zastosowano niespotykane rozwiązania, jak oryginalna kolorystyka korytarzy czy wycieraczki systemowe wbudowane przed wejściem do każdego mieszkania. Dodatkowo na ostatnim piętrze wydzielono duże pomieszczenie z tarasem na "Klub Lokatora", do wykorzystania przez wszystkich mieszkańców: urodziny, imieniny itp.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców budynek jest monitorowany i strzeżony. Plac zabaw dla dzieci znajduje się na ogrodzonym, należącym do budynku terenie zielonym.

Lokale mieszkalne w budynku spełniają kryteria rządowego programu Mieszkanie Dla Młodych.

Charakterystyka projektu

Powierzchnia użytkowa budynku: 8.500 m2
Liczba kondygnacji nadziemnych: 11
Liczba mieszkań: 113
Lokale użytkowe: 2
Dwupoziomowy garaż podziemny: Tak
Rozpoczęcie budowy: I kwartał 2010
Pozwolenie na użytkowanie uzyskano: 12 listopada 2012r.