Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

O firmie

Szanowni Państwo!

SAP-PROPERTY jest prywatną firmą z udziałem kapitału austriackiego, zajmującą się przygotowaniem i realizacją inwestycji budowlanych jako deweloper/inwestor. Spółka powstała jako jedna z firm Grupy SAP-PROJEKT specjalizującej się w roli dewelopera. W roku 2002 w związku ze zmianą struktury udziałowej w SAP-PROJEKT tj. zakupu udziałów przez Tebodin BV Holandia, SAP-PROPERTY została kapitałowo wyłączona z Grupy SAP-PROJEKT ale do końca 2005 roku występowały powiązania personalne wspólników i Prezesów Zarządów.

Moje doświadczenie deweloperskie sięga jeszcze lat poprzedzających zmiany systemu politycznego i gospodarczego w Polsce. Już w latach 1986/1987 byłem negocjatorem i organizatorem pierwszej w Polsce spółki typu Joint Venture tj. LIM, która dokończyła budowę kompleksu gdzie jest hotel Marriott. Jako z-ca naczelnego dyrektora PLL LOT negocjowałem z bankami finansowanie tego projektu na zasadzie \"Project Finance\" oraz umowy o zarządzanie hotelem z siecią Marriott. W latach 1989-1991 organizowałem warszawską samorządową spółkę deweloperską Holding-Wars. Od roku 1991 do 1996 pracowałem jako dyrektor d/s deweloperskich dla austriackiej firmy Bau Holding przy następujących projektach:
  • Kompleks PAZIM Center w Szczecinie z hotelem Radisson
  • IPC - budynek biurowy w Warszawie, ul. Koszykowa 54
  • BBC - budynek biurowy w Gdyni, ul. Śląska
  • Aktyn - budynek biurowy w Warszawie, ul. Chmielna 132/134
  • ILMET - budynek biurowy w Warszawie, przy rondzie ONZ
Ostatnie 10 lat pracowałem jako Prezes Zarządu SAP-PROJEKT i jako partner SAP-PROPERTY, gdzie Prezesem Zarządu był Pan Aleksandar Gerö. Pan Gerö nadal pozostaje w firmie aktywnym udziałowcem. Prawie całe życie zawodowe Pana Gerö było związane z działalnością deweloperską. Na początku lat 80-tych w silnej konkurencji z firmami francuskimi i szwedzkimi zdobył dla austriackiej firmy \"Mischek\" kontrakt na trzy Nowotele Orbisowskie w Krakowie, Cząstochowie i Cieszynie. W połowie lat 80-tych jako dyrektor firmy Bau Holding Development zrealizował w różnych krajach Europy Wschodniej kontrakty samospłacające, a tylko w Polsce we współpracy ze mną dwanaście obiektów od LIM Centrum do ILMET-u w wartości ok. 500 milionów USD. W połowie lat 90-tych dołączył się do firmy SAP-PROJEKT i rozpoczął nowy etap w swoim życiu zawodowym i to nie tylko jako deweloper, lecz w podwójnej roli udziałowca-dewelopera.

Mając na uwadze doświadczenia firmy w zrealizowanych obiektach oraz doświadczenia osobiste partnera - wspólnika, a także moje - firma jest bardzo dobrze przygotowana do podjęcia się realizacji różnych projektów. W przypadku większych projektów przekraczających możliwości firmy SAP-PROPERTY posiadamy partnerów gotowych do włączenia się kapitałowego.

Zapraszam do współpracy
Mieczysław Jaśkowski
Prezes Zarządu

Inwestycje w sprzedaży

Dwór Marcelin
Górczyńska 46
SAP-PROPERTY na Facebooku